„Blorange”, czyli następca koloryzacji w odcieniach różu

Żywe kolory, oryginalne połączenia i powiew świeżości na naszej głowie. Właśnie tak zapowiadają się najnowsze trendy w koloryzacji włosów. Mijające miesiące były czasem blondu połączonego w różem. Dziś sercami kobiet zaczyna władać „blorange”. Co to jest?

Jeśli zastanawiasz się nad żywym kolorem włosów, który będzie odpowiadał twojej zwariowanej naturze, ale wpisze się jednocześnie w nadchodzące trendy, idealnie trafiłaś. „Blorange” to najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Prawdziwa metamorfoza szarych i nieciekawych włosów. Odzwierciedlenie interesującej, niesztampowej i nieco zwariowanej osobowości.

Co to jest „blorange”?

„Blorange” to połączenie dwóch kolorów – blondu i pomarańczowego. To następca królującej w ostatnich miesiącach koloryzacji we wszystkich odcieniach różu. Różowego włosy kolorowały na pokazach, wśród gwiazd i na ulicach większych miast. Co odważniejsze kobiety decydowały się na całkowitą zmianę koloru włosów. Inne dodawały różowe akcenty swoim blond włosom. Dziś to samo możemy zrobić z pomarańczem.

Czy pomarańczowe włosy będą na topie? Jak najbardziej. „Blorange” to jednak coś więcej niż zwykła koloryzacja. W tym trendzie nie chodzi o to, aby przefarbować się na wyraziście rudy kolor. „Blorange” to nadanie jasnym włosom (najlepiej blond lub w kolorze popielatym) refleksów w kolorze pomarańczowym. Można postawić na kilka wersji:

  • pomarańczowe ombre lub sombre,
  • balejaż z pomarańczowymi akcentami,
  • pasemka w kolorze pomarańczu,
  • pomarańczowe refleksy.

Skąd wziął się „blorange”?

Zaraz po letnim różu i jesiennym dyniowym latte, pomarańczowy blond ma być hitem w nadchodzących miesiącach. Koloryzacja „blorange” to nowość, która swój początek ma w Londynie. Pomarańczowy blond wymyśliła brytyjska mistrzyni koloryzacji, Alex Brownsell. Jej modelką została Georgia May Jagger, której naturalny kolor to blond.

Efekt „blorange” stylistka uzyskała bardzo prostym sposobem. Najpierw zafarbowała włosy swojej modelki na delikatny odcień pomarańczu, a następnie częściowo wypłukała ten kolor. Dało to efekt bardzo delikatnych refleksów w kolorze pomarańczu. Farba, jakiej użyła to połączenie czerwieni ze współgrającym odcieniem żółtego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *