Nanobrow, czyli odżywka do brwi dla wymagających!

Nanobrow serum do brwi

Twój problem to liche, cienkie brwi? Wiele kobiet boryka się z tym samym, na próżno szukając rozwiązań. Mimo że czasami wystarczy tylko jeden produkt – Nanobrow!

Ostatnie badania społeczne pokazują, że kobiety najwięcej czasu w makijażu poświęcają swoim brwiom. To ogromna zmiana – jeszcze kilka lat temu nie przywiązywaliśmy tak dużej wagi do kształtu, koloru i gęstości brwi.

Dziś stosowanie odżywek na brwi już nikogo nie dziwi. Chcemy mieć zdrowie i piękne brwi, żeby nie spędzać tak dużo czasu na ich regulowaniu i malowaniu. Dla tych, którzy nie chcą wydawać fortuny na makijaż permanentny, odżywka do brwi to tańszy (i bardzo często dużo lepszy) zamiennik.

Zalety stosowania odżywek do brwi

Jakie zalety mają odżywki do brwi? Co daj nam ich regularne stosowanie? Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki do pielęgnacji brwi?

 • Zdrowe brwi są grubsze i piękniejsze, dlatego warto je odżywiać.
 • Im gęstsze i bardziej elastyczne brwi, tym łatwiej je wymodelować.
 • Odżywki do brwi są tańsze niż makijaż permanentny.
 • Dobra odżywka przyciemnia brwi, dzięki czemu mocny makijaż jest zbędny.

Jaka odżywka do brwi jest najlepsza?

Wśród tak wielu propozycji może być trudno znaleźć tę, która jest idealna dla nas. Zamiast testować produkty na oślep, można zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Dobra odżywka do brwi powinna mieć naturalny skład. Długie INCI i skomplikowane nazwy składników to znak, że w kosmetyku mogą kryć się szkodliwe składniki. Należy podchodzić też z dystansem do obietnic natychmiastowych efektów. Żeby odżywka do brwi przyniosła widoczny efekt, musi zregenerować, wzmocnić i pobudzić do pracy cebulki włosków – to może potrwać nawet 2-3 tygodnie. Warto zwrócić też uwagę na aplikator, którego wielkość i kształt powinny ułatwiać stosowanie serum.

Odżywka do brwi Nanobrow – o produkcie

To jedna z częściej wybieranych odżywek do brwi, którą kobiety pokochały za skuteczność i trwałe efekty. W kilkumililitrowym, poręcznym, eleganckim opakowaniu kryje się zestaw najlepszych wyciągów roślinnych, składników odżywczych, nawilżających i stymulujących wzrost. A także niewielki i wygodny aplikator.

Nanobrow nie zawiera parabenów i sztucznych barwników. To przebadana odżywka do brwi, którą można stosować bez większych ograniczeń przez kilka miesięcy. Działa, ponieważ zawiera zestaw najlepszych składników:

 • nawilżających np. panthenol, gliceryna,
 • stymulujących wzrost brwi np. bajkalina,
 • zapobiegających ich utracie np. ekstrakt z pszenicy i soi,
 • regenerujących, odbudowujących np. arginina.

Jak działa Nanobrow?

Pielęgnuje, regeneruje, ale również zagęszcza. Nanobrow to najlepsza odżywka do brwi, ponieważ działa kompleksowo. Nie skupia się tylko na jednym, ale rozwiązuje większość problemów z brwiami. Wzmacnia cebulki i przyspiesza wzrost. Pogrubia i przyciemnia włoski, dzięki czemu brwi zaczynają wyglądać lepiej, są gęstsze i bardziej okazałe. Do tego nadaje im blask i elastyczność, dzięki czemu nie wymagają stosowania tak wielu kosmetyków typu woski i pomady.

Trzy kroki do pięknych brwi

Czy wiesz, że od ciemnych i gęstych brwi dzielą cię tylko trzy proste kroki? Jeśli odżywka do brwi Nanobrow jest stosowana zgodnie z nimi, już po 2-3 tygodniach można zauważyć pierwsze efekty. Przy czym warto też pamiętać, że Nanobrow musi być stosowany regularnie tj. każdego dnia. Najlepiej sięgać po niego wieczorem, ponieważ właśnie nocą brwi regenerują się, rosną i zagęszczają.

 1. Demakijaż – produkt należy nakładać wyłącznie na oczyszczoną i suchą skórę.
 2. Aplikacja – jedną i drugą brew należy posmarować niewielką ilością serum.
 3. Chwila dla siebie – warto odczekać, aż odżywka wchłonie się w brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *