Nowe szczotki Tangle Teezer. Wybierz swoją ulubioną

Tangle Teezer znają chyba wszyscy. To mała szczotka, która rozczesze każdy rodzaj włosów. Jednak nie tak dawno marka TT wprowadziła na rynek dwa nowe gadżety służące do stylizacji fryzury. Są to okrągłe i płaskie szczotki, Tangle Teezer Blow Styling Round Tool oraz Tangle Teezer Styling Smoothing Tool.

Szczotka do włosów Tangle Teezer Blow Styling Round Tool.

W ofercie Tangle Teezer mamy dwie okrągłe szczotki służące do stylizacji. Ich rozmiary dostosowane są do długości i gęstości fryzury. Specjalnie skonstruowane wypustki unoszą włosy u nasady, zapewniając fryzurze większą objętość. Szczotkowanie pasemek jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Włosy nie łamią się, są dokładnie rozczesane i łatwo się układają. Tangle Teezer Blow Styling Round Tool pomocna jest także przy suszeniu. Nie tylko modeluje włosy, przyspiesza również zbieranie i odciąganie wody z pasemek.

Szczotka do włosów Tangle Teezer Styling Smoothing Tool.

Tnagle Teezer oferuje nam dwie szczotki do układania fryzury. Przeznaczone są do szczotkowania włosów długich i tych o średniej długości. Używanie szczotki zaraz po umyciu głowy ułatwia modelowanie włosów i przyspiesza suszenie. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wypustkom twoje pasemka staną się gęściejsze i błyszczące, a puszenie i elektryzowanie włosów zostanie zmniejszone do minimum. Tangle Teezer Styling Smoothing Tool zastąpi twoją prostownicę.

Klasyczna TT vs nowe szczotki do stylizacji.

Zarówno klasyczna szczotka Tangle Teezer, jak i Tangle Teezer Blow Styling Round Tool oraz Tangle Teezer Styling Smoothing Tool wytworzono z dobrej jakości plastiku. Wypustki nie są tak elastyczne, jak w zwykłych szczotkach. W dużej mierze taka technologia ułatwia rozczesywanie splątanych kosmyków i skraca czas modelowania fryzury. Klasyczna TT służy jedynie do szczotkowania, natomiast dwa nowe gadżety ułatwiają układanie włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *