Pokaż mi, jak się czeszesz. Czy fryzura zdradza naszą osobowość?

Pokaż mi, jak się czeszesz, a powiem Ci, kim jesteś. Istnieje osiem najpopularniejszych fryzur, które wybierają kobiety. Tyle samo jest typów osobowości, które one odzwierciedlają. Dowiedz się, jakim typem jesteś. Sprawdź, co znaczy noszenie innej fryzury każdego dnia. Przekonaj się, ile prawdy kryje się w tym podsumowaniu.

Włosy krótkie czy długie? Warkocz czy kok? Luźne czy bardzo gładkie upięcie? Cechy naszej osobowości determinują to, w jaki sposób się czeszemy. Nasza fryzura bardzo często odzwierciedla nasz charakter. Zobacz, co można powiedzieć o Tobie, tylko na podstawie uczesania.

Kok – dusza towarzystwa

Jeśli lubisz układać włosy w kok, prawdopodobnie jesteś osobą bardzo towarzyską. Cenne są dla Ciebie przyjaźnie i więzi rodzinne. Jesteś osobą wrażliwą i zdolną do empatii, a bliscy obdarzają Cię bezgranicznym zaufaniem. Zawsze jesteś blisko, służyć radą i wysłuchujesz problemów.

Burza loków – temperamentna romantyczka

Nie sposób oderwać od Ciebie wzroku, który przyciąga burza włosów. Twój wewnętrzny magnetyzm przejawia się w pełnej objętości fryzurze. Masz duszę romantyczki i jesteś bardzo wrażliwa. W połączeniu z otwartością i ognistym temperamentem skutkuje to ciekawa mieszanka.

Długie fale – racjonalistka

Opadające na ramiona długie fale to oznaka satysfakcji ze swoich życiowych osiągnięć. Nie masz problemu z zaakceptowaniem swojego wyglądu, Twoja samoocena jest wysoka. Nie lubisz użalać się nad sobą, a cele realizujesz ciężką pracą i wytrwałością.

Długie i proste – indywidualistka

Proste włosy, nieupięte w żaden sposób oznaczają pozytywną osobowość. Jesteś wyluzowana, nie masz skłonności do konfliktów i rzadko się denerwujesz. Lubisz imprezować, ale cenisz sobie też chwile sam na sam ze sobą. Nie afiszujesz się z emocjami, które przeżywasz wewnętrznie.

Krótkie – przyjacielska babka

Jeśli Twoja ulubiona fryzura to skrócone „na chłopaka” włosy, masz poczucie humoru. Jesteś bardzo ciekawą osobą, która roztacza wokół siebie przyjazną aurę. Takimi też ludźmi się otaczasz. Lubisz wyzwania i wysoko stawiasz sobie poprzeczkę, czym wzbudzasz szacunek.

Koński ogon – energiczna

Wygodny i elegancki koński ogon oznacza, że jesteś bardzo energiczna. Masz wysokie wymagania wobec siebie i innych, wytrwale je realizujesz i pracodawcy cenią sobie Twoją efektywność. Nie jesteś przyzwyczajona siedzieć w miejscu. Masz sprecyzowane zainteresowania i lubisz inspiracje.

Warkocz – praktyczna

Ciasno spleciony warkocz to uczesanie idealne dla praktycznej i twardo stąpającej po ziemi kobiety. Nie lubisz marnować czasu, który poświęcasz tylko naprawdę ważnym sprawom. Nie przymilasz się ludziom, dlatego grono Twoich przyjaciół to ludzie, którym naprawdę na Tobie zależy.

Bob – kreatywna

Fryzura „na boba” to odzwierciedlenie kreatywności i samodzielności. Najlepiej czujesz się, kiedy możesz zająć się ciekawymi projektami. Masz sprecyzowaną wizję przyszłości i ambitnie dążysz do jej realizacji. Lubisz pracę z ludźmi, ale najbardziej efektywna jesteś, pracując samodzielnie.

A co jeśli codziennie nosisz inną fryzurę?

Mogłoby się wydawać, że kobieta o zmiennym upodobaniu do fryzur jest niestabilna emocjonalnie, czy też życiowo. Nic bardziej mylnego. Fascynacja różnymi fryzurami i częste zmiany upięć oznaczają, że jesteś bardzo kreatywna i otwarta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *