Regenerujące kosmetyki do włosów z serii Mending Bumble and Bumble

Seria kosmetyków Mending Bumble and Bumble to dwie odżywki Mending Conditioner, maseczka Mending Masque oraz szampon Mending Shampoo. Przeznaczone są do odbudowy włosów zniszczonych farbowaniem, ondulacją, suszeniem, prostowaniem i innymi intensywnymi zabiegami fryzjerskimi. Kosmetyki poradzą sobie także z suchymi i matowymi włosami, rozdwojonymi końcówkami i pasemkami pozbawionymi odpowiedniego nawilżenia i poziomu keratyny. Gama Mending Bumble and Bumble odżywia, wzmacnia i regeneruje włosy, przywraca im blask i elastyczność, ułatwia rozczesywanie i zapobiega plątaniu się włosów.

A jak korzystać z poszczególnych kosmetyków gamy Mending Bumble and Bumble? Maseczkę powinno używać się raz w tygodniu po umyciu włosów szamponem z tej samej serii. Kosmetyk rozprowadza się na pasemkach, a po 10 minutach spłukuje. Szampon, rozcieńczony wodą, oczyszcza skórę głowy i włosy; po umyciu należy go dokładnie spłukać. Maseczkę w jasnoróżowym opakowaniu aplikuje się na wilgotne włosy. Następnie po upływie około dwóch minut zmyć chłodną wodą. Drugą z maseczek nanosi się na suche lub mokre włosy.

W kosmetykach serii Mending Bumble and Bumble znajdziemy składniki, które nawilżają, nabłyszczają i regenerują włosy. A są to: prowitamina B5, keratyna, kwas linolowy, wyciągi z ziaren jęczmienia i pszenicy. Produkty marki Bumble and Bumble zamknięte są w butelkach; z wyjątkiem maseczki, którą kupimy w tubce. Pojemność szamponu i odżywek wynosi 250 ml, a maseczki – 150 ml. Możemy korzystać z pojedynczych kosmetyków gamy Mending. Lepsze efekty zapewni jednak stosowanie wszystkich produktów. Serię Mending Bumble nad Bumble rozpoznasz na sklepowej półce po pomarańczowych i różowych etykietkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *