Tusz do rzęs bareMinerals, Lash Domination Mascara 10 w 1!

Maskara Lash Domination marki bareMinerals nadaje naszym oczom niesamowity wygląd. Dlaczego tak się dzieje? Producent zapewnia, że tusz posiada aż 10 właściwości, które diametralnie odmienią spojrzenie. O czym mowa? Lash Domination Mascara wydłuża, pogrubia, zagęszcza, rozdziela, zawiera naturalne składniki, nie spływa, nie kruszy się, podkręca, nie skleja rzęs oraz zapewnia intensywny i głęboki kolor. Podkręcenie, wydłużenie i pogrubienie możliwe jest dzięki specjalnie wykonanej szczoteczce. Posiada ona krótkie i gęsto ułożone włosie. Z drugiej jednak strony na włoski, które są ułożone blisko siebie, może nabierać się zbyt dużo tuszu. Używanie takiej szczoteczki może powodować zlepianie się rzęs i osadzanie na nich czarnych grudek. Dzięki Lash Domination Mascara marki bareMinerals można uzyskać trzy razy większe podkręcenie. Osiągniemy to po nałożeniu dwóch warstw tuszu do rzęs. Maskara zawiera wiele naturalnych składników, substancji odżywczych i nawilżających.

Jak aplikować tusz do rzęs Lash Domination marki bareMinerals? Obetrzyj szczoteczkę o brzeg buteleczki po to, żeby pozbyć się nadmiaru kosmetyku. Nakładaj ruchem zygzakowatym, obracając jednocześnie szczoteczkę o 180 stopni. Następnie delikatnie przeczesz rzęsy. Dolne włoski pomaluj końcówką aplikatora. Kiedy maskara wyschnie, cały zabieg powtórz na rzęsach górnych i dolnych. Makijaż oczu jest gotowy.

W jaki sposób podkreślić efekt rzęs pomalowanych tuszem Lash Domination marki bareMinerals? Istnieje kilka sposobów. Najprostszym z nich jest namalowanie kresek na powiekach eyelinerem lub kredką. Grubość, długość i kształt kresek zależą tylko i wyłącznie od twojej inwencji twórczej. Jeżeli nie masz pomysłu na makijaż oczu, możesz zasugerować się tegorocznymi trendami. A modne w tym sezonie są neonowe, podwójne, a nawet bardzo grube kreski. Drugim sposobem jest wykonanie makijażu permanentnego. Mimo że to metoda bolesna i kosztowna, to daje efekty na bardzo długo. Pozwala na zaoszczędzenie czasu podczas porannego makijażu. Trzeci sposób, czasochłonny, ale dający całkiem niezłe efekty, to stosowanie olejku rycynowego. Kuracja powinna trwać około czterech miesięcy. Podczas aplikacji należy jednak uważać, by olejek rycynowy nie dostał się do oczu – może spowodować podrażnienia w postaci swędzenia lub zaczerwienienia gałek ocznych. W skrajnych przypadkach olejek rycynowy może doprowadzić do wypadania rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *