Tusz do rzęs Lashcode – piękniej w oczach!

Makijażyści i wizażyści dobrze wiedzą, że w makijażu najbardziej liczy się wizerunek rzęs. Bez dobrej maskary nie uda się żadna stylizacja. Tusz do rzęs jest kosmetykiem, który stanowi idealne zwieńczenie dla całego makijażu, dlatego należy wybierać taki, który jest trwały i niezawodny, oraz gwarantuje, że rzęsy wyglądają pięknie.

W czym kryje się tajemnica dobrej maskary?

Rynek kosmetyczny obfituje w mnóstwo tuszy do rzęs, ale niewiele jest takich, które stają się kultowe. Jak wybrać tusz, dzięki któremu rzęsy pięknieją w oczach i przyciągają wszystkie spojrzenia? Najlepsza maskara to taka, która nie tylko perfekcyjnie maluje, ale również pielęgnuje włoski.

Rzęsy potrzebują pielęgnacji w równym stopniu, co całe ciało. Dlatego nowoczesne maskary na miarę naszych czasów koncentrują się nie tylko na tym, żeby świetnie malować, ale również na tym, aby dbać o każdą rzęsę i dostarczać jej najlepszych składników, które zintensyfikują jej wygląd i zapewnią zdrowy wzrost.

Lashcode – tajemnica pięknych rzęs odkodowana

Tusz do rzęs Lashcode ujmuje tym, że jest dobrze przemyślany od początku do końca. Został stworzony dla rzęs i w służbie ich zdrowia. Lashcode sprawia, że rzęsy stają się zachwycająco mocne i długie. To przemyślany skład, który regeneruje włoski oraz formuła, która otula rzęsy satynowo-pudrową otoczką, precyzyjnie je rozdzielając i dając efekt miliona rzęs. Gęste, długie i pogrubione, a przede wszystkim zdrowe włoski przyobleczone w szereg wysokiej klasy składników, które regenerują i przyczyniają się do szybszego wzrostu rzęs.

Idealna spiralka Lashcode – prosta aplikacja

Precyzyjny aplikator Lashcode to jeden z sekretów, dzięki któremu rzęsy zyskują tak spektakularny wygląd w jedną chwilę. Już z pierwszą warstwą tuszu włoski przyoblekają się w piękno a ich wygląd intensyfikuje się. Stają się długie i precyzyjnie rozdzielone, bez grudek, bez osypywania i bez plam na powiece. Dzięki ergonomicznej spiralce makijaż oka staje się prosty, a szczoteczka z łatwością dociera do każdej rzęsy sprawiając, że linia wodna zagęszcza się dając efekt otwartego oka i zalotnie wywiniętych rzęs.

Lashcode – formuła piękna

Niezwykle trudno spotkać drugi taki tusz do rzęs, który – podobnie jak Lashcode – będzie trwały i niezawodny, a jednocześnie tak delikatny dla małych włosków. Maskara zaskakuje przemyślanym składem, w którym prym wiodą czarne pigmenty wysokiej klasy oraz pielęgnacyjne składniki o wyjątkowej jakości, które są w pełni naturalne i chronią każdą rzęsę przed zniszczeniem, wygładzają ją oraz zwiększają jej elastyczność zapobiegając wypadaniu. Lashcode to wyjątkowy tusz do rzęs, ponieważ nie tylko je regeneruje, ale również pobudza ich wzrost. To sprawia, że rzęsy dzień za dniem „pięknieją w oczach”.

Komentarze (19)

 1. Katiee
 2. Paula M-a
  • Ola
 3. Karolina90
 4. Alexandra
 5. Dagi161
  • Kasia
   • Dagi161
    • Agnieszka P.
 6. Nessa
  • Gosiaczek1984
   • not.me
   • Asi@
 7. mała czarna
 8. Paris
 9. Ewelina
 10. AgniechA
 11. Emi69
  • SaantiGold