Highlighting Foam Strips- paski do koloryzacji idealne dla profesjonalnych stylistów

paski do farbowania włosów

Marka Colorcuts wypuściła na rynek kosmetyczny paski do farbowania i rozjaśniania włosów – Highlighting Foam Strips – które sprawdzają się idealnie w salonach fryzjerskich, przyspieszając czas koloryzacji nawet o połowę. Poznaj ich zastosowanie.

Highlighting Foam Strips to paski, które są:

  • idealne dla profesjonalnych stylistów,
  • wytrzymałe, łatwe w użyciu, estetyczne i eleganckie,
  • izolują ciepło i utrzymują optymalną temperaturę,
  • nie przesuszają włosów i zabezpieczają przed zniszczeniami,
  • są wielokrotnego użytku, powstałe w zgodzie z naturą,
  • to aż 200 sztuk pasków o wymiarach 105×310 mm.
color cuts

Efektowna koloryzacja na każdej długości

Poszukujesz wysokiej jakości pasków do koloryzacji, które zastąpią Ci mozolne przygotowywanie i docinanie folii aluminiowej? To produkt dla Ciebie! To pozbawione kleju paski, które są alternatywą dla niepraktycznych pasków aluminiowych. Dzięki nim zaoszczędzisz czas i usprawnisz farbowanie w swoim salonie fryzjerskim. Piankowe paski Colorcuts po kontakcie z wilgotną farbą do koloryzacji zyskują przylepność. Z łatwością nakładają się na włosy i utrzymują się na nich bez żadnego problemu.

To paski, które nie przesuwają się na włosach. Dzięki nim stworzysz spektakularny balejaż i wszystko, co Twoi klienci zapragną mieć na głowie. 100% kontroli nad zabiegiem zapewnia najlepszą koloryzację, jaką można sobie wymarzyć!

Praktyczne paski do farbowania włosów

Pianki Highlighting Foam Strips marki Colorcuts wykonane są z mocnego, komfortowego materiału, który utrzymuje ciepło. Sprawdzają się zarówno na długich i wymagających, jak i krótkich i łatwych w stylizacji pasmach. Zachwycają różnorodnymi barwami, co zwiększa estetykę zabiegu i zadowolenie klientów. Nasycone kolory są szczególnie przydatne, gdy podczas zabiegu używasz różnych odcieni. Dzięki temu koloryzacja przejdzie sprawnie i nie będziesz się martwić, że paski się pomieszają.

Odpowiednio docięte, zapakowane w praktyczne pudełko paski sprawiają, że łatwo i szybko sięgniesz po każdy listek. Nie musisz męczyć się ze splątaną folią lub rolką. Dzięki tej niezwykłej przyczepności i trwałości osiągniesz równomierny, dopracowany efekt na całej długości pasm.

Produkt stworzony został z pianki polistyrenowej, która zapobiega spłukiwaniu się mieszanki z włosów. Co usprawnia pracę – nie musisz zaginać krawędzi, ponieważ paski utrzymują kolor w środku.

paski do koloryzacji

Zadbaj o włosy swoich klientów i estetykę farbowania

Highlighting Foam Strips charakteryzują się pięknym, estetycznym wyglądem, któremu nie dorównuje aluminium. Łatwo je wyjąć, dzięki czemu szybko precyzyjnie zaaplikujesz farbę od nasady, aż po same końce!

Paski nie ciągną włosów podczas zdejmowania. Są elastyczne i dopasowane do każdej długości włosów. Zapobiegają termicznemu i mechanicznemu uszkodzeniu pasm, ponieważ między ich warstwami dochodzi do cyrkulacji powietrza. Każdy pasek intensyfikuje koloryzację, utrzymując ciepło w środku, a sam pozostaje chłodny w dotyku. Tworzy wyjątkowy komfort i perfekcyjne efekty farbowania na każdym paśmie.

W zgodzie z ekologią

Z Highlighting Foam Strips zaoszczędzisz pieniądze! To produkt wielokrotnego użytku, który w 80% wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Po użyciu możesz wrzucić go do pralki i uprać nawet 3 razy, a ich skuteczność i jakość nadal będą na najwyższym poziomie. Gadżet powstał w duchu filozofii zero waste, a jedno opakowanie wystarczy nawet na 800 zastosowań!

Wprowadź innowacyjne, praktyczne paski do swojego salonu fryzjerskiego i zachwyć klientów wyjątkowymi efektami i profesjonalizmem. Zapoznaj się z ofertą na www.colorcuts.pl i zaopatrz się w akcesoria, które usprawnią Twoją pracę.