Nanoil Castor Oil – po prostu świetny olejek kosmetyczny!

Olejek rycynowy to kosmetyk wszech czasów. Utrzymuje się na rynku kosmetycznym, a jego sprzedaż wciąż rośnie, mimo rozwoju kosmetologii i coraz to nowych, zaawansowanych receptur kosmetycznych. Okazuje się, że ten niepozorny “retro” olejek jest niezastąpiony w przypadku wypadających włosów. Działa też świetnie jako naturalna odżywka do rzęs. Szukasz olejku rycynowego najlepszej jakości? Postaw na Nanoil Castor Oil – jego działanie pozytywnie Cię zaskoczy.

castor oil nanoil

Dlaczego olejek rycynowy jest taki wartościowy?

Olej rycynowy jest pozyskiwany z maleńkich, intensywnie czerwonych nasion rącznika pospolitego. Pozyskuje się go w procesie tłoczenia an zimno. Warto wspomnieć, ze olejek powinien być oczyszczony z toksycznej rycyny, aby był bezpieczny i ujawnił swój potencjał kosmetyczny. Olejek rycynowy zamknięty w pięknej buteleczce Nanoil jest certyfikowany znakiem jakości Ecocert. To wysokiej jakości olejek, który może się poszczycić bogactwem minerałów, sporą ilością białek w składzie oraz glicerydem wyjątkowego kwasu rycynolowego. To on odpowiada za tak korzystne działanie oleju na skórę i włosy.

Kiedy warto sięgnąć po olej rycynowy?

Olejek rycynowy to wszechstronny kosmetyk, który możesz stosować w szeroko pojętej pielęgnacji, mówiąc ogólnie, zadba o Ciebie od stóp do głów. Sięgnij po niego, jeśli:

  • zmagasz się z wypadaniem włosów, chcesz przyspieszyć ich wzrost
  • Twoje rzęsy i brwi są osłabione i chcesz je nieco odżywić
  • chcesz dobrze oczyścić skórę i porządnie zmyć makijaż, bez silnie chemicznych kosmetyków
  • masz suchą skórę, zwłaszcza na łokciach, kolanach czy piętach
  • chcesz zmniejszyć widoczność rozstępów
  • chcesz zadbać o swoje paznokcie i wzmocnić osłabioną płytkę

nanoil olejek rycynowy

Olejek rycynowy Nanoil- właściwości i działanie

jakie właściwości ma olej rycynowy Nanoil? To cały komplet doskonałego działania kosmetycznego. Mówiąc w skrócie, olejek poprawia kondycję włosów i skóry. Działa korzystnie na skórę z niedoskonałościami, ale tez dba o optymalne nawilżenie, dlatego pasuje do każdego rodzaju cery. Stosowany do olejowania włosów wzmacnia je od samej cebulki i zapobiega wypadaniu oraz pobudza je do wzrostu. Jest tez świetny w pielęgnacji skóry bez elastyczności, z rozstępami lub cellulitem. Jeśli tylko dasz mu szansę i włączysz do regularnej pielęgnacji, doczekasz się gładkiej skóry w doskonałej kondycji. Wiele osób twierdzi też, że olejek jest idealnym remedium na zmęczone mięśnie i warto go stosować do masażu po treningu.

Olejek rycynowy Nanoil – opinie

Jeśli szukasz dobrego olejku rycynowego na włosy, brwi lub paznokcie, sięgnij po ten, który zdobywa najlepsze opinie w sieci. Olejek rycynowy Nanoil jest najchętniej wybieranym olejkiem kosmetycznym: jego właściwości potwierdza mnóstwo konsumentów. To kosmetyk o doskonałych opiniach, wart zaufania. Więcej o tym wyjątkowym oleju przeczytasz na stronie www.nanoi.pl. Życzymy udanej pielęgnacji.