★ Nanoil Heat Protectant Spray; 200 ml ★

Nanoil Heat Protectant SprayNumer jeden wśród termoochronnych kosmetyków do włosów to spray do stylizacji Nanoil. Jedyny, który zdobył tak doskonałe opinie i spełnił wszystkie kryteria, jakie powinny cechować dobry kosmetyk termoochronny. Nanoil Heat Protectant Spray jest bardzo skuteczny: chroni włosy nawet przed bardzo wysoką temperaturą (do 220℃), a jego lekka formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów. Termo spray od Nanoil jest polecany przez specjalistów w branży fryzjerskiej, oraz przez zadowolonych konsumentów, którzy dają mu doskonałe opinie i wysokie oceny. Dobry skład, wydajność, atrakcyjna cena w stosunku do jakości, świetne działanie i efekty to kluczowe czynniki, które decydują o popularności tego termoochronnego spray do włosów.

Dlaczego warto mieć Termo Spray Nanoil?

  1. JEST LEKKI I NIETŁUSTY, NIE PRZECIĄŻA WŁOSÓW
  2. TWORZY SILNĄ OCHRONĘ PRZED GORĄCEM (DO 220℃)
  3. ZAWIERA SKŁADNIKI ODŻYWCZE, PIELĘGNUJE WŁOSY
  4. UŁATWIA STYLIZACJĘ, POPRAWIA WYGLĄD WŁOSÓW
  5. ZAPOBIEGA PŁOWIENIU WŁOSÓW I PODKREŚLA ICH KOLOR.

Nanoil Heat Protectant Spray chroni włosy już od pierwszego użycia, tworząc na ich powierzchni mikroskopijną tarczę, zapobiegającą ucieczce wody ze struktury włosa. Dzięki temu chroni je przed niszczeniem, a także przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (słońce, kurz, toksyny z powietrza). To jedyny spray termoochronny, który ma tak lekką, bezolejową formułę i nie przeciąża nawet ciężkich włosów, z tendencją do przetłuszczania. Sprawia, że włosy są mocne, piękne i doskonale się układają oraz zachwycają blaskiem. Nanoil Heat Protectant Spray umiejętnie dba o Twoje włosy!

Spray do włosów Nanoil – składniki

Sekret jego skuteczności kryje się nie tylko w dobrze dobranych składnikach termoochronnych, ale także wzmożonej pielęgnacji włosów, zapewnionej podczas suszenia!  Dzięki temu kosmetyk dba o Twoje włosy już od pierwszego użycia; upiększa je i poprawia kondycję, dzięki składnikom istotnym w prawidłowej pielęgnacji włosów. Należą do nich:

  • Płynny jedwab – dzięki wchłanianiu wody, jedwab do włosów potrafi przyłączyć i zatrzymać bardzo duże ilości wilgoci. W pełni nawilża oraz odżywia włosy. Ponadto wyrównuje strukturę i zamyka łuskę włosa, dodając im gładkości. Sprawia, że są one jedwabiście miękkie, lśniące, doskonale się układają, nie plączą ani nie puszą
  • Witamina E –  silny antyoksydant, który chroni włosy przed niszczeniem, wzmacnia je i nawilża, dodając im blasku i witalności.

Spray termoochronny Nanoil – łatwe stosowanie

Ten spray do włosów jest bardzo łatwy w użyciu. Stosowanie Nanoil Heat Protectant Spray jest przyjemne i szybkie. Wystarczy spryskać nim włosy, rozczesać i gotowe! Możesz go używać aż na 3 sposoby:

SPOSÓB 1. Na wilgotne włosy po myciu, przed suszeniem, prostowaniem, lokówką.

SPOSÓB 2. Na wilgotne włosy przed stylizacją.

SPOSÓB 3.Na suche włosy – nawet kilkukrotnie w ciągu dnia.

Więcej na www.nanoil.pl. Wejdź i poznaj także inne doskonałe kosmetyki do układania włosów. W ofercie Nanoil znajdziesz również: