Kevin Murphy Ever Smooth; 150 ml

Termo spray Ever Smooth to propozycja od prestiżowej marki Kevin Murphy, znanej i cenionej na całym świecie w dziedzinie pielęgnacji włosów. Ten kosmetyk jest stworzony dla wszystkich, którzy pragną ochrony podczas suszenia i efektu wygładzonych, zdyscyplinowanych włosów. Jest to termoaktywny spray, aktywowany ciepłem suszarki, który przeciwdziała puszeniu się oraz nadaje włosom miłej gładkości. Przede wszystkim ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów, a także utrwala fryzurę, dzięki czemu włosy wyglądają dobrze przez cały dzień.

Jest zalecany do każdego każdy rodzaju włosów od  cienkich i delikatnych, przez normalne aż po ciężkie, grube, o niskiej porowatości. Ceniony przez światowych stylistów fryzur, dobry spray o przyzwoitym działaniu i korzystnym wpływie na ogólny wygląd włosów. Wybierany przez tych, których nie odstrasza wysoka cena i mniejsza pojemność. Zawiera szereg roślinnych kompleksów wygładzających i kondycjonujących włosy: kompleks z kory drzewnej, wyciąg z osiki cytrynowej, cyprysu białego i niebieskiego. 

Termoochronny spray do włosów Kevin Murphy – działanie

  • Kontroluje puszenie się włosów.
  • Chroni przed wilgocią i wysoką temperaturą.
  • Utrwala fryzurę.
  • Dodaje włosom  gładkości i blasku.

Spray termoochronny Kevin Murphy – stosowanie

Stosowanie tego sprayu termoochronnego jest łatwe. Nakładaj go na wilgotne włosy, po umyciu szamponem i zastosowaniu odżywki. Rozpyl spray termoochronny Kevin Murphy, a następnie wysusz włosy przy użyciu suszarki aby aktywować działanie wygładzające i zintensyfikować utrwalenie fryzury.