Rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji od Nanolash – najlepsze?

Wizerunek dla każdej kobiety jest kluczowy. Zgodnie z powiedzeniem: jak Cię widzą, tak Cię piszą, panie starają się podkreślić swoją urodę i dbać o nią w optymalny sposób. Okazuje się, że kępki DIY Lash Extensions stały się sposobem na odmianę wizerunku w jedyne 10 minut!

nanolash diy lash extensions

Uwodzicielskie spojrzenie – priorytet większości kobiet

Każda z pań zwraca ogromną uwagę na swój wizerunek. Pielęgnacja urody i eksponowanie swoich atutów mają ogromne przełożenie na samopoczucie. Jednak to okolica oczu zwykle jest tym, co przyciąga spojrzenia najbardziej.

Nic więc dziwnego, że panie tak chętnie eksperymentują z różnorodnymi produktami do rzęs. Klasyczne tusze nie dają wyrazistych efektów, w momencie kiedy włoski są słabe, proste i pozbawione objętości. Stosowanie odżywek i serum również traktowane jest jako rozwiązanie. Jednak na rezultaty ich stosowania zwykle trzeba dłużej poczekać.

Cierpliwość, choć jest największą cnotą, nie znajduje zastosowania w przypadku rzęs. Cykl życia pojedynczego włoska jest krótki. W efekcie uzyskanie spektakularnego wachlarza rzęs, w sposób całkowicie naturalny, nie jest możliwe.

Rozwiązaniem okazują się kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Umożliwiają one łatwe przedłużenie rzęs w domu, bez obciążenia naturalnych włosków. W jedynie 10 minut każda z kobiet może spełnić swoje marzenia o uwodzicielskim spojrzeniu!

rzęsy do przedłużania w domu

Kępki DIY Lash Extensions – czy to innowacja w dziedzinie stylizacji rzęs?

Rzęsy bondingowe DIY Lash Extensions pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Jednak już zostały one okrzyknięte mianem rewolucyjnego produktu. Marka Nanolash postawiła swoim konkurentom niezwykle wysoko poprzeczkę.

Kępki do samodzielnej aplikacji dostępne są w formie pojedynczego opakowania, a także jako zestaw do przedłużania rzęs w domu. Komplet składa się z 36 kępek w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Sztuczne rzęsy do domowej aplikacji oferują aż 8 różnych modeli do wyboru.

Z kolei zestaw do przedłużania rzęs w domu zawiera:

  • bonder Nanolash;
  • sealer Nanolash;
  • remover Nanolash;
  • pęsetę do rzęs.

Akcesoria mają po 5 ml pojemności, przez co są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem.

Korzystanie z kępek DIY Lash Extensions – prostota połączona z efektywnością

Panie, które wcześniej nie decydowały się na zagęszczenie rzęs DIY, mogą podejść do kępek DIY Eyelash Extensions z dużą nieufnością. Zazwyczaj stylizacji rzęs podejmują się doświadczone kosmetyczki, gdyż efekt końcowy w prosty sposób można zepsuć.

Jednak rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji w domu zostały zaprojektowane tak, by żadna z pań nie doświadczyła problemów z ich doklejeniem. Całość sprowadza się do 3 kroków:

  • nałożenie warstwy bondera i odczekanie 30-60 sekund do uzyskania przez niego lepkości;
  • przymocowanie kępek DIY Lash Extensions od spodu naturalnych rzęs, około 1 mm od linii wodnej;
  • ściśnięcie rzęs pęsetą i wykończenie aplikacji sealerem, który usuwa lepką warstwę.

Producent gwarantuje, że szybkie przedłużenie rzęs w domu zajmie jedynie 10 minut. Co więcej, aplikacja ma utrzymać się nawet do 5 dni.

W przypadku chęci ściągnięcia kępek DIY Eyelash Extensions wystarczy skorzystać z removera. Rozpuszcza on klej i nie wpływa negatywnie na stan naturalnych włosków.

diy eyelash extensions nanolash

Kępki DIY Lash Extensions – 10 minut do idealnego wizerunku

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt premium, który daje możliwość odmiany wizerunku w jedynie 10 minut. Z gotowych kępek do samodzielnej aplikacji w domu może skorzystać każda kobieta. Nie ma znaczenia czy posiada ona doświadczenie w stylizacji rzęs, czy też nie.

Sztuczne rzęsy do domowej aplikacji dostępne są w 8 modelach i 3 rozmiarach. Dzięki temu panie mogą wykonać zarówno delikatną stylizację, jak i rzęsy w typie Russian Volume.

Unikalność, innowacyjność i prostota – te cechy najlepiej opisują kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. 10 minut dzieli każdą z kobiet od tego, by uzyskać wymarzony, naturalnie wyglądający wachlarz rzęs.