Fenomenalne spojrzenie dzięki Givenchy: wodoodporny tusz do rzęs Phenomen’Eyes Waterproof

Zapewne każda kobieta chciałaby, żeby makijaż oczu utrzymywał się jak najdłużej, cienie do powiek nie osypywały się, a tusz do rzęs nie ścierał. Co jednak zrobić, kiedy kosmetyki sprzeciwiają się nam i nie wytrzymują próby gorącej temperatury? Marka Givenchy znalazła na to sposób. A jest to wodoodporna maskara Phenomen’Eyes Waterproof.

Tusz do rzęs Givenchy Phenomen Waterproof

Tusz Phenomen’Eyes Waterproof marki Givenchy podkreśla, wydłuża i podkręca rzęsy. Dzięki dużemu napigmentowaniu maskara zapewnia naszym oczom intensywny kolor i głębię spojrzenia. W składzie produktu znajdziemy kilka polimerów, które utrwalają efekt podkręconych i długich rzęs oraz odcień tuszu. A Phenomen’Eyes Waterproof marki Givenchy możemy kupić w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim. Ostatni z nich, o zielonkawym odcieniu, Croisiere Lagon, to edycja limitowana.

Tusz do rzęs Phenomen’Eyes Waterproof od Givenchy ma dość specyficzną szczoteczkę. Włoski nie są równomiernie rozłożone, lecz tworzą coś w rodzaju okrągłego, włochatego grzebyka. Producent nazywa to sferyczną szczoteczką. Jak się tym malować? Na pierwszy rzut oka może okazać się to trudnym zadaniem. Jednak po kilku aplikacjach każda z nas powinna dojść do perfekcji. Ćwiczenie czyni mistrza, jak to się mówi. Trzymając szczoteczkę poziomo, nakładaj tusz tak, jak robiłaś to zwykłą maskarą. Okrągły grzebyk Phenomen’Eyes Waterproof rozdzieli i dokładnie wytuszuje rzęsy. Następnie nałóż drugą warstwę: ustaw szczoteczkę pionowo i podkreśl końcówki rzęs oraz najmniejsze włoski w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. W taki sam sposób zaaplikuj maskarę na dolne rzęsy. Makijaż oczu z Phenomen’Eyes Waterproof marki Givenchy jest już gotowy.

Do wyboru mamy jeszcze jedną wersję tuszu do rzęs Phenomen’Eyes Waterproof. Maskara Givenchy wygląda tak samo (szczoteczka również), posiada takie same właściwości i w taki sam sposób należy jej używać. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i brązowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *