Czy laminację i lifting rzęs można wykonać w domu? Z zestawem Nanolash Lift Kit jest to możliwe!

Nie da się ukryć, że to właśnie rzęsy stanowią najpiękniejszą oprawę oczu. Jednak z natury nie zachwycają one pod względem długości i grubości. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na nieinwazyjne zabiegi, które w wyjątkowo naturalny sposób mogą ich stan odmienić. Rekordy popularności bije laminacja i lifting rzęs. Z zestawem Nanolash Lift Kit można wykonać to bez wychodzenia z domu.

laminacja rzęs

Laminacja i lifting rzęs – na czym polega ten zabieg?

Lifting rzęs i ich laminacja to kompletny, nieinwazyjny zabieg oferowany – jak do tej pory – przez profesjonalne salony kosmetyczne. Podczas jego przebiegu włoski traktowane są specjalnymi preparatami, które wnikają głęboko w ich strukturę. Podczas liftingu i laminacji rzęs włoski są nie tylko podkręcane, wydłużane i pogrubiane, ale także głęboko odżywiane

Wykorzystuje się dodatkowo specjalne akcesoria, a w tym wałeczki o określonym rozmiarze. To właśnie one służą do nadania odpowiedniego skrętu. Sam zabieg nie jest zbyt czasochłonny, aczkolwiek wykonywany w profesjonalnym salonie może być dość kosztowny.

Z tego powodu, kobiety marzące o uzyskaniu efektu jak z salonu, bez wychodzenia z domu, mogą zdecydować się na Nanolash Lift Kit. Jest to zestaw do laminacji i liftingu rzęs w domu, który pozwoli osiągnąć spektakularny rezultat.

Co zawiera zestaw Nanolash Lift Kit?

Zestaw do liftingu rzęs od Nanolash to kompletny produkt w estetycznym opakowaniu. Pozwoli on na wykonanie aż 10 samodzielnych laminacji rzęs, bez większego problemu. Przyszłe użytkowniczki nie muszą mieć żadnego doświadczenia.

W zestawie znajdą one 3 preparaty – 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitra. Oznaczone są one kolejnymi numerami, warunkującymi kolejność ich aplikowania. Dodatkowo dołączone są również inne akcesoria jak np. Lift Lash Glue czy silikonowe wałeczki. To wszystko wystarczy do tego, by samodzielnie wykonać laminację rzęs.

Panie mogą być pewne tego, że efekt w zależności od pierwotnej kondycji rzęs, może utrzymać się nawet do 8 tygodni. Oznacza to brak konieczności stosowania zalotki, a w niektórych przypadkach, będzie można nawet zrezygnować ze zwykłego tuszu do rzęs.

laminowanie rzes

Jak wykonać lifting rzęs samodzielnie w domu z zestawem Nanolash?

Do opakowania zestawu dołączona jest prosta i logiczna instrukcja obsługi. Dziewczyny decydujące się na laminację i lifting rzęs z zestawem Nanolash powinny uprzednio przygotować włoski. Należy wykonać kompletny demakijaż, a także osuszyć rzęsy. Kolejno należy przy pomocy płatków oddzielić dolne włoski od górnych i za pomocą kleju zamocować wałeczki w wybranym rozmiarze. Następnie:

  • nakłada się preparaty w odpowiedniej kolejności: Step 1, Step 2 i Step 3;
  • każdy z nich musi być rozprowadzony około 1 milimetr od linii powieki i pozostawiony na 7-10 minut;
  • przed aplikacją kolejnego preparatu, poprzedni musi zostać usunięty przy pomocy wilgotnego lub suchego aplikatora.

Po zakończeniu liftingu rzęs wystarczy usunąć silikonowe wałeczki i przeczesać włoski. Jak więc widać, nie potrzeba wiele, by w naturalny i nieobciążający włosków sposób, uzyskać efekt jak z salonu.

Kiedy warto skorzystać z możliwości wykonania domowej laminacji i liftingu rzęs?

Nie ma określonego momentu, kiedy faktycznie warto skorzystać z zestawu do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash. Sprawdzi się on w przypadku kobiet, których:

  • rzęsy są cienkie i pozbawione blasku;
  • włoski są proste i krótkie;
  • rzęsy nie są w najlepszym stanie – preparaty do liftingu rzęs od Nanolash bazują na naturalnych składnikach o działaniu odżywczym;
  • rzęsy nie są podatne na stylizację zalotką, a nawet i tuszem do rzęs.

Dzięki Nanolash Lift Kit w kilka minut można całkowicie odmienić spojrzenie i zaoszczędzić czas podczas codziennego makijażu. Dodatkowo można skutecznie odżywić włoski i przywrócić im dawny blask. Warto samodzielnie wypróbować i wykonać laminację rzęs w domu. Efekty takiego zabiegu będą zaskakujące i utrzymają się przez dłuższy czas.