Jak szybko się opalić? Mgiełka brązująca Terracotta Jambes de Gazelle od Guerlain

Myślisz lato, mówisz opalanie się. Ale co zrobić, kiedy obawiasz się zażywać kąpieli słonecznych ze względu na poparzenia, przebarwienia, zmarszczki lub raka skóry? Bądź sprytna! Bez słońca też można się opalić. Jak? Wypróbuj mgiełkę brązującą Terracotta Jambes de Gazelle marki Guerlain. Według producenta kosmetyk dodatkowo chłodzi skórę. Jest to jednak odczucie tylko chwilowe i obecne przy aplikacji.

Jakie inne właściwości posiada Terracotta Jambes de Gazelle? Kosmetyk od Guerlain utrwala opaleniznę, wzmacnia kolor i upiększa efekt ciemnej skóry. Mgiełka brązująca przygotowuje ciało do kąpieli słonecznych i przyspiesza opalanie. Podczas regularnego stosowania skóra uzyskuje odcień, który z dnia na dzień pogłębia się. Dodatkowo Terracotta Jambes de Gazelle wygładza, pielęgnuje, nawilża i odżywia. Dzięki gardenii tahitańskiej skóra nabiera przyjemnego i delikatnego zapachu.

Przed aplikacją mgiełki brązującej Terracotta Jambes de Gazelle marki Guerlain zrób peeling. Na gładkiej skórze kosmetyk lepiej rozprowadzi się i szybciej wchłonie. Produkt nakłada się na oczyszczoną i osuszoną skórę. Jeżeli chcesz uzyskać ładną opaleniznę, stosuj Terracotta Jambes de Gazelle już w pierwszych dniach lata. Mgiełkę nanosi się na całe ciało lub na te jego partie, które chcesz podkreślić brązowym kolorem. Kosmetyk należy równomiernie wmasować; uważaj, aby na skórze nie powstały smugi i plamy.

Mgiełka brązująca Terracotta Jambes de Gazelle marki Guerlain zamknięta jest w 100 ml butelce z pompką. Kosmetyk ma brązowy odcień, który po aplikacji „stapia się” z kolorem skóry. Przezroczysty materiał, z którego wykonano opakowanie, pozwala nam zobaczyć, ile produktu pozostało do końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *