Rzęsy w kępkach DIY – sprawdź 5 najlepszych produktów!

Gęste, mocne i wyraziste – właśnie takie są wymarzone rzęsy każdej kobiety. Panie często korzystają z różnych rzęs na pasku, czy tuszy, które mają zapewnić wyjątkowe rezultaty. Niestety, rzadko kiedy są one możliwe do osiągnięcia. Rozwiązaniem stały się kępki do samodzielnej aplikacji w domu. Który produkt jest jednak najlepszy?

Najlepsze sztuczne rzęsy w kępkach do domowej aplikacji – na które produkty warto zwrócić uwagę?

Wiele marek kosmetycznych wypuściło na rynek własne produkty do stylizacji rzęs. Panie bardzo szybko zdecydowały się większość z nich przetestować. Nie powinno to jednak dziwić. Jeszcze kilka lat temu samodzielne przedłużanie rzęs bez udziału kosmetyczki wydawało się całkowicie niemożliwe.

Dziś jednak, w kilka minut panie mogą wykonać dowolną aplikację. Można nawet śmiało stwierdzić, że rynek został dosłownie „zaatakowany” kępkami do samodzielnej aplikacji w domu. Każdy z producentów składa śmiałe deklaracje, które następnie są weryfikowane przez panie.

Istnieje kilka produktów, na które faktycznie warto zwrócić uwagę. Właśnie dlatego zostało stworzone poniższe zestawienie. Zaprezentowane gotowe kępki do samodzielnej aplikacji z pewnością nie zawiodą kobiecych oczekiwań!

Gotowe kępki do domowej aplikacji – przyjrzyjmy się im bliżej!

Spędzanie długich godzin na leżance w salonie było uciążliwe dla każdej z kobiet. Panie zaczęły także liczyć koszty, jakie niesie za sobą trwała stylizacja rzęs. Nic więc dziwnego, że jeśli istnieje możliwość samodzielnego przedłużania rzęs, to zostanie ona przyjęta z aprobatą. Jednak kluczem do zagęszczenia rzęs DIY jest wybór odpowiedniego produktu.

Oto lista tych kępek do samodzielnej aplikacji, na które każda z kobiet powinna zwrócić większą uwagę!

1. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash

Pierwsze miejsce rankingu przypada kępkom DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Jest to niekwestionowany lider w zakresie samodzielnej stylizacji rzęs. Marka Nanolash od wielu lat oferuje paniom wysokiej jakości produkty, które miały pomóc w dbaniu o delikatne włoski. Obecnie, kępki DIY Lash Extensions to innowacja w zakresie ich stylizacji.

Gotowe kępki znajdują się w estetycznym opakowaniu i są świetnie zabezpieczone przed zniszczeniem. Komplet składa się z 36 sztuk kępek. Są one miękkie, elastyczne i świetnie imitują naturalne włoski.

W opakowaniu panie znajdą 3 rozmiary rzęs: 10, 12 i 14 mm. To pozwoli im na wykonanie dowolnej stylizacji rzęs. Wykorzystanie krótkich kępek Nanolash w kącikach i dłuższych na środku pozwoli na uzyskanie efektu kociego oka. Skorzystanie jedynie z najdłuższych kępek, pomoże w wykreowaniu Russian Volume. Do delikatnego zagęszczenia rzęs, idealnego na co dzień, sprawdzą się zaś najkrótsze kępki DIY Lash Extensions.

Cała aplikacja jest wyjątkowo prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Nie ma tu znaczenia, czy panie mają w tym zakresie jakiekolwiek doświadczenie. Jedyne co muszą zrobić to:

  • nałożyć bonder na rzęsy – zyskuje on lepkość po zaledwie 30-60 sekundach, co wyróżnia go na tle innych preparatów;
  • przykleić wybraną kępkę około 1 mm od linii rzęs i docisnąć;
  • pokryć całość sealerem, aby utrwalić aplikację.

Panie mają aż 8 modeli rzęs do wyboru, więc z pewnością znajdą produkt idealny dla siebie.

Warto zauważyć, że w sprzedaży dostępny jest także cały zestaw do przedłużania rzęs w domu. Oprócz kępek zawiera on profesjonalne akcesoria jak np. bonder, remover, sealer czy pęsetę ze stali nierdzewnej. Producent zadbał o to, by znalazło się w nim wszystko, co niezbędne.

Kępki DIY Lash Extensions oferują trwałość do 5 dni. Jednak wśród opinii kobiet pojawiły się głosy odnośnie tego, że odpowiednia pielęgnacja znacznie ten okres wydłuża. Co więcej, wiele pań wskazuje również na to, że rzęsy nie odkształcają się po ich ściągnięciu. Wszystko więc wskazuje na to, że można wykorzystać je ponownie!

W takim wypadku liderem rankingu nie może być żaden inny produkt. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash to rzęsy, które można nazwać doskonałymi!

2. Invisi-Lash Kit TATTI

Drugie miejsce w rankingu przypadło kępkom Invisi-Lash Kit od marki TATTI. Marka jest dość znana, jednak z pewnością pozostaje daleko w tyle za Nanolash. Oferowane przez nią kępki rzęs do samodzielnej aplikacji mają umożliwić jej wykonanie w 10 minut. Panie jednak wyrażały przekonanie, że w porównaniu do kępek DIY Lash Extensions, aplikacja Invisi-Lash jest nieco trudniejsza.

Opakowanie zawiera rzęsy w 4 rozmiarach: 8, 10, 12 i 14 mm. Są one miękkie i lekkie. Jednak w porównaniu do Nanolash, raczej nie da się ich wykorzystać ponownie. Panie wskazały na to, że zdarzały się przypadki odkształcenia kępek lub utraty włosków. W dodatku rzęsy w kępkach od Tatti mają transparetny pasek zamiast czarnego, co jest sporym mankamentem. To detal, który widać z bliska i który nie gwarantuje dodatkowego efektu zagęszczenia rzęs. Czarny pasek jest nieporównywalnie lepszym rozwiązaniem, więc może dziwić to, dlaczego producent zdecydował się tutaj na ten niekorzystny wariant.

3. Velour Xtensions Kit

Kolejne miejsce w rankingu zajmują rzęsy do samodzielnej aplikacji Velour Xtensions Kit. Podobnie jak w poprzednim wypadku, mają one umożliwić wykonanie dowolnej stylizacji rzęs, w stosunkowo krótkim czasie.

Producent deklaruje, że aplikacja nie zajmie więcej niż 10 minut. Jednak panie bez doświadczenia będą musiały wykazać się nieco większą cierpliwością. Aplikacja wydaje się nieco trudniejsza niż w przypadku kępek Nanolash. Panie muszą z uwagą przygotować swoje rzęsy – najlepiej przy użyciu zalotki. Dopiero wówczas sztuczne włoski wkomponują się w naturalne.

Opakowanie zawiera kępki w 3 rozmiarach. Niestety, oferowany jest tylko jeden typ skrętu. To może nakładać pewne ograniczenia w zakresie personalizowania stylizacji rzęs.

Aplikacja ma się utrzymać do kilku dni. Producent nie określa dokładnie ile można nosić kępki Velour Xtensions Kit. Istnieje więc duża szansa, że u jednych pań utrzymają się one 2, a u drugich 4 dni. Wskazane jest jedynie, że wiele zależy tu od kondycji naturalnych włosków oraz indywidualnych predyspozycji. W porównaniu do kępek DIY Lash Extensions nie oferuje on zadowalającej trwałości.

4. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Następne miejsce w ranking, zajmują kępki Ardell X-tended Wear Lash System KIT. Ponownie są to kępki do samodzielnej aplikacji, które można przymocować w kilka minut. Producent jednak nie wskazuje dokładnie, ile czasu zajmie wykonanie takiej aplikacji. W przypadku Nanolash pojawiła się jasna deklaracja – 10 minut i rzęsy są gotowe. W tym przypadku wiele więc będzie zależało od zdolności manualnych kobiet.

Kępki dostępne są w różnych rozmiarach. Panie mogą więc dopasować je do kształtu oka. Problemem wydaje się być jednak grubość pojedynczych włosków oraz ich krój identyczny w każdej z kępek, nawet niezależnie od ich długości. Przy bliższym przyjrzeniu się z łatwością można odróżnić sztuczne rzęsy od naturalnych.

Sama aplikacja może utrzymać się nawet przez kilka dni. Jednak wszystko zależy od tego, jak panie będą ją pielęgnować. Producent zaznacza, że nawet najmniejszy kontakt z wodą może zaburzyć jej trwałość. Panie powinny mieć to na uwadze.

5. KISS Falscara Starter Kit

Falscara Starter Kit to kępki w różnych rozmiarach. Cały zestaw uzupełniony jest niezbędnymi akcesoriami, które mają ułatwić wykonanie aplikacji. Jednak nie jest to zestaw pełny. Overnighter umożliwiający kilkudniowe noszenie oraz remover służący do zdejmowania kępek należy zakupić oddzielnie.

Producent zapewnia, że wystarczy 10 minut na osiągnięcie wymarzonych efektów. Panie jednak zauważają, że bonder nie ma najlepiej wyprofilowanego aplikatora, co nieco utrudnia jego rozprowadzenie.

Rzęsy można aplikować od spodu, a także od góry. Powinny się one utrzymać około 4-5 dni, o ile dodatkowo dokupi się dedykowany overnighter. Produkt ten ma jednak pewną istotną wadę – ma negatywny wpływ na same kępki, przez co nie nadają się one po zdjęciu do ponownego założenia nawet po oczyszczeniu.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji – podsumowanie zestawienia najlepszych produktów

Pojawienie się na rynku rzęs do samodzielnej aplikacji można traktować jako moment przełomowy. Dzięki nim każda z kobiet może zmienić swój wizerunek w kilka minut i to bez wychodzenia z domu.

Kluczowy staje się jednak wybór odpowiedniego produktu. Jako lidera można tu wskazać kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Te rzęsy do samodzielnej aplikacji zdobyły uznanie większości kobiet. Dowodem na to jest szereg pozytywnych opinii zamieszczony w sieci.

Panie podczas wyboru powinny kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami. Warto się zastanowić, na jakiej stylizacji im najbardziej zależy, a także co w gotowych kępkach cenią najbardziej. W ten prosty sposób droga do wybrania najlepszego produktu staje się jeszcze krótsza.

Im lepsze są rzęsy do samodzielnej aplikacji, tym łatwiej będzie je przykleić i tym lepiej będą się one prezentować. Dzięki nim panie odzyskają wiarę we własne spojrzenie!