Szminka do ust i baza w jednym: Clinique Pop Lip Colour + Primer

Nie ma to jak kosmetyk uniwersalny. Takim właśnie jest szminka do ust i baza Clinique Pop Lip Colour + Primer. Stosując jeden produkt, oszczędzamy czas przy porannym makijażu; zapewniony mamy także intensywny i długotrwały kolor. Baza wygładza powierzchnię warg i przedłuża trwałość koloru; sprawia, że szminka nie ściera się, a odcień nie blaknie. Kolorów do wyboru mamy aż 16. Są to odcienie różowe, czerwone, brązowe: Nude, Bare, Cola, Beige, Melon, Poppy, Passion, Cherry, Sweet, Punch, Wow, Fab, Love, Plum, Berry, Grape. Możemy wybierać i przebierać spośród tylu kolorów. Wszystkie nadają ustom soczysty i wyrazisty look.

Jednak nie tylko kolor jest zaletą Clinique Pop Lip Colour + Primer. Zwróćmy uwagę na składniki. Masło Shea nawilża, odżywia i regeneruje skórę ust. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzmarszczkowe. Dzięki zawartości kwasów tłuszczowych chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym, zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami. Drugim, niezwykle cennym składnikiem szminki do ust Clinique, jest masło muru-muru. Pochodzi z Amazonii, gdzie pozyskiwane jest z nasion dziko rosnącej palmy. Wysokiej jakości masło muru-muru powinno być tłoczone na zimno, nierafinowane, o charakterystycznym zapachu i kolorze. Składnik ten poprawia elastyczność i stopień nawilżenia skóry. Może być używany do pielęgnacji włosów.

Jakie inne właściwości posiada szminka do ust Clinique Pop Lip Colour + Primer? Oprócz nawilżenia kosmetyk zapewnia wygładzenie, ciekawy kolor, który bez problemu dopasujesz do karnacji. Szminka utrzymuje się ustach bardzo długo (chyba że jemy i pijemy) i zapewnia wysoki stopień krycia. Nadaje delikatny połysk i optycznie powiększa usta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *