Tusze do rzęs od Nanolash, czyli doskonały skład i precyzyjna szczoteczka

Tusze do rzęs od Nanolash to kosmetyki, dzięki którym włoski mogą stać się optycznie grubsze lub wydłużone za zaledwie kilkoma pociągnięciami szczoteczki. Czym kierować się przy wyborze maskary tak, aby w parę sekund móc uzyskać wymarzone efekty? Kosmetyk musi mieć zarówno dobry skład, jak i precyzyjną szczoteczkę. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet w swojej kosmetyczce ma tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Length & Curl albo tusz do rzęs pogrubiający Volume Up od Nanolash.

Tusz podkręcający i tusz pogrubiający Nanolash: podkreślenie i odżywienie

Na to jak i czy skutecznie działa tusz pogrubiający czy też tusz wydłużający wpływa przede wszystkim jego formuła. Najlepiej byłoby oczywiście, aby składniki, które ją tworzą w jak największym stopniu były naturalne. Kosmetyki z taką formułą pozwalają bowiem nie tylko na podkreślenie tych niewielkich włosków, ale też ich odżywienie.

Dokładnie takie składniki mają tusz pogrubiający rzęsy Volume Up oraz tusz do rzęs wydłużający i podkręcający rzęsy Length & Curl od Nanolash. To właśnie dlatego wybiera je coraz więcej kobiet marzących o tym, by ich włoski były piękne i jednocześnie zadbane.

Tusz do rzęs podkręcający i wydłużający Nanolash Length & Curl to kompozycja takich składników, jak:

 • Wyciąg z liści zielonej herbaty
 • Ekstrakt ze świecznika wielokwiatowego
 • Guma z akacji senegalskiej
 • Pantenol
 • Wosk ryżowy
 • Wosk karnauba
 • Witamina E

Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up to z kolei formuła złożona z takich składników jak:

 • Olej z kiełków pszenicy
 • Witamina E
 • Wosk ryżowy
 • Pantenol
 • Wosk karnauba
 • Guma z akacji senegalskiej

Tak kompletna zawartość sprawia, że oba tusze idealnie podkreślają włoski, a do tego je pielęgnują. Wiele składników, które się w nich znajdują, działa na nie odżywczo – nawilżają je i stymulują do naturalnej regeneracji. Co istotne, tusze te jednocześnie są niezwykle trwałe. Bez problemu są w stanie przetrwać intensywny dzień bez konieczności poprawy make-upu.

Tusz do rzęs od Nanolash to także precyzyjna aplikacja

Na to, jakie efekty daje tusz do rzęs, ogromny wpływ ma też to, jaką posiada szczoteczkę. Znaczenie w przypadku aplikatora ma zarówno jego kształt, jak i to czy ma wypustki oraz z jakiego materiału jest wykonany. Wiele kobiet uważa, że najlepiej sprawdzają się szczoteczki silikonowe. Dlatego też dokładnie takie szczoteczki mają maskary od Nanolash.

Tego typu aplikatory są znacznie trwalsze od tych wykonanych z naturalnego włosia, a do tego bez wątpienia o wiele bardziej higieniczne i precyzyjne. To właśnie dlatego kobieta jest w stanie bez najmniejszego problemu nałożyć tusz do rzęs Nanolash Volume Up oraz tusz Nanolash Length & Curl tak, aby w trakcie tuszowania włoski się nie posklejały. Ponieważ kosmetyki te mają różne działanie, ich szczoteczki mają inny kształt.

Tusz do rzęs wydłużający i podkręcający rzęsy Length & Curl jest wyposażony w silikonowy aplikator o dużej ilości wypustek. Do tego jest on nieco wygięty, co pozwala na idealne podkręcenie rzęs i ich uniesienie. Efekt ten widać natychmiastowo. Oko staje się optycznie bardziej otwarte, a twarz wygląda bardziej promiennie.

Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara również ma silikonową szczoteczkę. Ta jest jednak całkiem prosta tak, aby móc intensyfikować efekt pogrubienia. Dodatkowo ma ona wypustki o różnej długości, by dokładnie pokrywać włoski i dbać o ich rozdzielenie. W rezultacie kobieta po nałożeniu makijażu może cieszyć się pięknymi, pogrubionymi rzęsami, o niezwykle intensywnej czerni.