Nowy lakier do paznokci Guerlain, La Petite Robe Noir

Oprócz szminek, perfum i mleczka do ciała marka Guerlain w swojej ofercie ma także lakier do paznokci, La Petite Robe Noir. Nie jest to jednak zwykły lakier. Ten różni się od innych produktów niesamowitym zapachem i soczystymi kolorami. Przekonaj się sama, jaki naprawdę jest La Petite Robe Noir.

Kolory i zapachy lakierów Guerlain

Do wyboru masz kilka kolorów, a wśród nich róże, czerwienie, fiolety, błękit i czerń z fioletowym brokatem. Nowe lakiery do paznokci, La Petite Robe Noir, zapewniają połyskujące wykończenie manicure, mają przedłużoną trwałość i bardzo przyjemny kwiatowy zapach. Produkt zawiera kolorowe pigmenty, które w połączeniu z substancjami odpowiedzialnymi za większą elastyczność i przyczepność dają efekt perfekcyjnego i odpornego na uszkodzenia manicure.

Dlaczego La Petite Robe Noir są oryginalne?

Lakiery do paznokci marki Guerlain zostały uperfumowane, by robienie manicure stało się bardzo przyjemne. W produkcie wyczujesz aromat bergamotki, róży i maliny. Zapach jest niezwykle trwały i wyczuwalny już po zaaplikowaniu jednej warstwy lakieru. Jeżeli chcesz, aby twój manicure był bardziej pachnący i jednocześnie wyrazisty, na płytkę paznokcia połóż dwie warstwy La Petite Robe Noir. Efekt na pewno będzie rewelacyjny.

Jak używać lakierów do paznokci La Petite Robe Noir od Guerlain?

Aby zapewnić lakierowi lepszą przyczepność, zastosuj bazę pod manicure. Następnie zaaplikuj wybrany przez ciebie kolor La Petite Robe Noir. Jeżeli zależy ci na mocnym kryciu, nałóż dwie warstwy produktu. A jeśli chcesz uzyskać delikatny manicure, wystarczy jedna warstwa lakieru. Na koniec zastosuj bezbarwny top coat, który utrwali końcowy efekt i przyspieszy wysychanie lakieru. Po chwili twój kolorowy i pachnący manicure będzie gotowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *